Üldkogu

Peaassamblee (GA) on nõukogu kõrgeim organ ja koosneb selle liikmete esindajatest. Koosneb iga kolme aasta tagant.

Üldkogu

Peaassamblee (GA) koosolekud pakuvad foorumit ISC äritegevuse läbiviimiseks ja võimaldavad juhtivatel teadlastel tuvastada ja arutada maailma kõige pakilisemaid teadusprobleeme.

Peaassamblee vastutab järgmise kolmeaastase üldsuuna, poliitika ja prioriteetide määramise eest. The esimene peaassamblee Rahvusvahelise Teadusnõukogu kohtumine toimus 2018. aasta juulis Prantsusmaal Pariisis.

Üldkogu ülesanded leiate üldkogu põhikirjast 11–15. ISC põhikiri ja kodukord.

📣 Erakorraline Peaassamblee
28. – 29. veebruar 2024 veebis

kollased kirjaklambrid

📣 3. Peaassamblee
22.–26. jaanuar 2025, Muscat, Omaan

Varasemad ISC üldassambleed

Erakorraline GA
4 mai 2023
Hetkel

Värvilises vees tilkuv veetilk

2. Peaassamblee
10 - 15 oktoober 2021
Hetkel

Erakordne GA
1 - 5 veebruar 2021
Hetkel

1. Peaassamblee
3 - 5 juuli 2018
Pariis, Prantsusmaa

Rahvusvahelise Teadusnõukogu (ICSU) eelmised peaassambleed

  • Taipei. oktoober 2017 (president: Gordon McBean)
  • Auckland, Uus-Meremaa. september 2014 (president: Yuan-Tseh Lee)
  • Rooma, Itaalia. september 2011 (president: Catherine Bréchignac)
  • Maputo, Mosambiik. oktoober 2008 (president: Goverdhan Mehta)
  • Suzhou/Shanghai, Hiina, oktoober 2005 (President: Jane Lubchenco)
  • Rio de Janeiro, Brasiilia. september 2002 (president: Hiroyuki Yoshikawa)
  • Kairo, Egiptus. september 1999 (President: Werner Arber)
  • Washington DC, USA. september 1996 (president: James Clement Dooge)
  • Santiago, Tšiili. oktoober 1993 (President: Mambillikalathil Govind Kumar “MGK” Menon)
  • Sofia, Bulgaaria. oktoober 1990 (President: Mambillikalathil Govind Kumar “MGK” Menon)
  • Peking, Hiina. september 1988 (President: John Cowdery Kendrew)
  • Bern, Šveits. september 1986 (President: John Cowdery Kendrew)
  • Ottawa, Kanada. september 1984 (President: John Cowdery Kendrew)
  • Cambridge, Ühendkuningriik. september 1982 (president: Daniel Adzei Beko)
  • Amsterdam, Holland. september 1980 (president: Cornelis de Jager)
  • Ateena, Kreeka. september 1978 (President: Brunó Ferenc Straub)
  • Washington DC, USA. oktoober 1976 (president: Harrison Brown)
  • Istanbul, Türgi. september 1974 (President: Jean Coulomb)
  • Helsingi, Soome. september 1972 (President: Victor A. Ambartsumian)
  • Madrid, Hispaania. september 1970 (President: Victor A. Ambartsumian)
  • Pariis, Prantsusmaa. september 1968 (president: James Merritt Harrison)
  • Bombay, India. jaanuar 1966 (president: Edgar William Richard Steacie)
  • Viin, Austria. november 1963 (President: Sven Hörstadius)
  • London, Ühendkuningriik. september 1961 (president: Rudolph Peters)
  • Washington DC. USA, oktoober 1958 (President: Lloyd Viel Berkner)
  • Oslo, Norra. august 1955 (president: Bertil Lindblad)
  • Amsterdam, Holland. oktoober 1952 (President: Alexander von Mural)
  • Kopenhaagen, Taani. oktoober 1949 (President: John Ambrose Fleming)
  • London, Ühendkuningriik. juuli 1946 (President: Hugo Rudolph Kruyt)
  • London, Ühendkuningriik. mai 1937 (President: Niels Erik Nørlund)
  • Brüssel, Belgia. juuli 1934 (President: George Ellery Hale)
  • Brüssel, Belgia. juuli 1931 (President: Émile Picard)

Rahvusvahelise sotsiaalteaduste nõukogu (ISSC) eelmised peaassambleed

Taipei, oktoober 2017 (erakorraline)

  • President: Alberto Martinelli (Itaalia)
  • Tegevdirektor: Mathieu Denis (Kanada)

Oslo, Norra. oktoober 2016

  • President: Alberto Martinelli (Itaalia)
  • Tegevdirektor: Mathieu Denis (Kanada)

Montreal, Kanada. oktoober 2013

  • President: Olive Shisana (Lõuna-Aafrika)
  • Tegevdirektor: Heide Hackmann (Saksamaa)

Ngoya, Jaapan. 2010. aasta

  • President: Olive Shisana (Lõuna-Aafrika)
  • Tegevdirektor: Heide Hackmann (Saksamaa)

Kaplinn, Lõuna-Aafrika Vabariik. 2008

  • President: Gudmund Hernes (Norra)
  • Tegevdirektor: Heide Hackmann (Saksamaa)

Aleksandria, Egiptus. 2006

  • President: Lourdes Arizpe (Mehhiko)
  • Peasekretär: Ali Kazancigil (Türgi)

Peking, Hiina. 2004. aasta

  • President: Lourdes Arizpe (Mehhiko)
  • Peasekretär: Ali Kazancigil (Türgi)

Viin, Austria. 2002

  • President: Kurt Pawlik (Saksamaa)
  • Peasekretär: Leszek A. Kosinski (Kanada/Poola)

Pariis, Prantsusmaa. 2000

  • President: Kurt Pawlik (Saksamaa)
  • Peasekretär: Leszek A. Kosinski (Kanada/Poola)

Pariis, Prantsusmaa. 1998

  • President: Else Øyen (Norra)
  • Peasekretär: Leszek A. Kosinski (Kanada/Poola)

Pariis, Prantsusmaa. 1996

  • President: Luis I. Ramallo (Hispaania)
  • Peasekretär: Leszek A. Kosinski (Kanada/Poola)

Pariis, Prantsusmaa. 1994

  • President: Luis I. Ramallo (Hispaania)
  • Peasekretär: Stephen C. Mills (Ühendkuningriik)

Pariis, Prantsusmaa. 1992

  • President: Candido Mendes (Brasiilia)
  • Peasekretär: Luis I. Ramallo (Hispaania)

Palma de Mallorca, Hispaania. 1990. aasta

  • President: Candido Mendes (Brasiilia)
  • Peasekretär: Luis I. Ramallo (Hispaania)

Barcelona, ​​Hispaania. 1988

  • President: Candido Mendes (Brasiilia)
  • Peasekretär: Luis I. Ramallo (Hispaania)

Pariis, Prantsusmaa. 1985 (erakorraline)

  • President: Candido Mendes (Brasiilia)
  • Peasekretär: Luis I. Ramallo (Hispaania)

Pariis, Prantsusmaa. 1983

  • President: Candido Mendes (Brasiilia)
  • Peasekretär: Luis I. Ramallo (Hispaania)

Pariis, Prantsusmaa. 1981

  • President: Arthur Summerfield (Ühendkuningriik)
  • Peasekretär: Samy Friedman (Prantsusmaa)

Pariis, Prantsusmaa. 1979

  • President: Arthur Summerfield (Ühendkuningriik)
  • Peasekretär: Samy Friedman (Prantsusmaa)

Pariis, Prantsusmaa. 1977

  • President: Stein Rokkan (Norra)
  • Peasekretär: Samy Friedman (Prantsusmaa)

Pariis, Prantsusmaa. 1975

  • President: Stein Rokkan (Norra)
  • Peasekretär: Samy Friedman (Prantsusmaa)

Pariis, Prantsusmaa. 1974 (erakorraline)

  • President: Stein Rokkan (Norra)
  • Peasekretär: Samy Friedman (Prantsusmaa)

Pariis, Prantsusmaa. 1973

  • President: Stein Rokkan (Norra)
  • Peasekretär: Samy Friedman (Prantsusmaa)

Pariis, Prantsusmaa. 1972 (Erakorraline Asutav Assamblee, mille käigus ISSC muudeti distsiplinaarühingute föderatsiooniks.)

  • President: Jean Stoetzel (Prantsusmaa)
  • Peasekretär: Samy Friedman (Prantsusmaa)

Pariis, Prantsusmaa. 1971 (erakorraline)

  • President: Jean Stoetzel (Prantsusmaa)
  • Peasekretär: Samy Friedman (Prantsusmaa)

Pariis, Prantsusmaa. 1970

  • President: Sjoerd Groenman (Holland)
  • Peasekretär: Samy Friedman (Prantsusmaa)

Pariis, Prantsusmaa. 1965

  • President: Sjoerd Groenman (Holland)
  • Peasekretär: Kazimiers Szczerba-Likiernik (Poola)

Pariis, Prantsusmaa. 1961

  • President: Donald Young (USA)
  • Peasekretär: Claude Lévi-Strauss (Prantsusmaa)

Pariis, Prantsusmaa. 1959

  • President: Donald Young (USA)
  • Peasekretär: Claude Lévi-Strauss (Prantsusmaa)

Pariis, Prantsusmaa. 1957

  • President: Donald Young (USA)
  • Peasekretär: Claude Lévi-Strauss (Prantsusmaa)

Pariis, Prantsusmaa. 1955

  • President: Donald Young (USA)
  • Peasekretär: Claude Lévi-Strauss (Prantsusmaa)

Pariis, Prantsusmaa. 1953

  • President: Donald Young (USA)
  • Peasekretär: Claude Lévi-Strauss (Prantsusmaa)

Otse sisu juurde